بهترین کاپشن چرم شیرینگ مناسب برای فصل زمستان

کاپشن چرم

کاپشن چرم

در حقیقت تصویر کاپشن چرم شیرینگ زیاد برای تبلیغ کردن نمی تواند موثر واقع شود. در واقع شیرینگ بیشتر از پوست گوسفند دوخته می شود و تجارت بسیار زیادی در بازار دارد. همچنین شیرینگ دارای یقه ای پهن است. همانطور که گفتیم از پوست گوسفند برای این لباس استفاده می کنند که برای مسابقات زمستانی بسیار مناسب هستند. این کت که از پوست گوسفند در آن استفاده شده است، بیشتر به عنوان شیرینگ شناخته می شود. این کت برنزه است و از پشم باقی مانده از آن برای درست کردن آستر استفاده می کنند. این لباس بسیار گرم است و بسیار گران قیمت هستند. با اینکه این لباس ها گران قیمت هستند، ولی ماندگاری و زیبایی فوق العاده بالایی دارند.

از این لباس هوانوردان جنگ جهانی دوم نیز استفاده می کردند که بدون شک شیک ترین نوع لباس است. ژاکتی مناسب برای پرواز کردن محسوب می شود. همچنین یک کاپشن چرم براق است که قسمت بیرونی آن برنزه است و دارای یقه بسیار بزرگی است. قبل از اینکه کت و شلوارهای برقی گرم شونده به وجود بیایند، کاپشن چرم مانند این لباس در ارتفاع های بالا باعث گرم نگه داشته شدن بدن میشد و قصد طراح آن لزلی ایروین که چتر نجات را اختراع کرده بود نیز همین بود.

آن هایی که میهن پرست نیستند، این نشان دهنده ی USAFF معادل RAF در ایالات متحده زمان جنگ بود که بهترین مدل آن B-3 با تنظیم کننده های مختلف در کمر، زیپ و جیب می باشد. این لباس از پوست گوسفند سفید است. این یک نماد لباس نظامی است. این مدل از سال ۱۹۳۴ در USAFF استاندارد بود و در دهه ی ۱۹۵۰ نیز مورد استفاده قرار گرفت. هنگامی که فناوری جدیدی از پارچه های مصنوعی به وجود آمدند، مرد عصر آهن کت هایی از پوست آهن می پوشیدند که در دوران قرون وسطی تودور و ویکتوریا لباس های شیک خود را داشتند.

گرمای پوست گوسفند یا کت یا کاپشن چرم شیرینگ تنها یکی از مزایای آن است. این لباسی است که در زمان های گرم آن را می فروشند و بسیاری از این لباس های مدرن تقلبی و ساختگی هستند و بهتر از نمونه های واقعی آن ها به نظر می رسند. کاپشن چرم کلاسیک با یقه شرپا دارای پشم پلی استر مصنوعی و چیزی شبیه به پشم است. از این مارک ها می توان به Zara تا AMI، YMC تا Stella McCartney اشاره کرد.

پوست گوسفند برای استفاده در دوخت لباس های زمستانی بسیار مناسب هستند که در آن از پوست گوسفند بر روی پیراهن و بندهای دکمه دار لباس مورد نظر استفاده می شود که بسیار زیبا به نظر می رسند. به عنوان مثال درز لباسی که بسیار دقیق دوخته می شود و بسیار صاف است، می توان آن کت را برعکس کرد و پوشید.

با وجود جایگزین های سبک تر، گرم تر و جمع و جورتر برای اینگونه از لباس ها پوشش پوست گوسفند بسیار پایدار است. اگر به استیو بوشمی در فارگو یا رایان گاسلینگ در Blade Runner 2049 توجه کنید، آن ها در ۳۰ سال آینده نیز این لباس ها را خواهند پوشید.

کاپشن چرم یقه براق باعث می شوند که استفاده کنندگان از آن خنک شوند. کت پوست گوسفندی ظاهر بسیار خوبی دارد و پوشیدن کاپشن از جنس پوست گوسفند خیلی عالی است.

بهترین برندهای کاپشن چرم شیرینگ

Closed

این برند به عنوان یک برند جین مطرح شده است که در اواخر دهه ی ۱۹۷۰ به مرحله ی تولید رسید، اما از آن زمان تاکنون به یک برچسب مد تبدیل شده است. این برند از پوست بره اسپانیایی برای تولید کاپشن شیرینگ استفاده می کند. این کاپشن ها گرم، نرم، راحت و شیک هستند. با خرید این کاپشن ها می توانید به راحتی از سرمای زمستان محفوظ بمانید.

Schott NYC

پس از آن که مارلون براندو کاپشن چرم دوچرخه سواری Perfecto خود را در فیلم اصلی The Wild One پوشید، Schott NYC شروع به تهیه ی کت های بمب افکن برای نیروی هوایی در جنگ جهانی دوم کرد. این شرکت آمریکایی که به عنوان برند لباس های چرمی شناخته می شود که تمام مدل های کلاسیک خود از جمله B-1، G-3، لباس کامیون دار و دوچرخه سوار را ارائه می دهد.

Reiss

این برند به تولید کت های چرمی با کیفیت و قیمت مناسب مشهور است. لباس های براق آن ها نیز زیاد بد به نظر نمی رسند. در فصل های پاییز و زمستان می توانید از پوست گوسفند نرم برای هوانوردان و رانندگان کامیون، لباس هایی با جزئیات و طراحی های به روز شده در رنگ های مختلف و کلاسیک تولید کنید.

Saint Laurent

این برند کاپشن چرمی برای دوچرخه سواران تولید می کند و به دلیل اینکه طراح این برند این شرکت را ترک کرده ولی علامت تجاری آن همچنان بر روی این لباس ها موجود است. بنابراین طرح های این لباس با نام راک اندرول ارائه می شوند.

Acne Studios

این برند با سبک اسکاندیناوی به خاطر فرهنگ، هنر و مد شناخته می شود تا طرافداران با وفایش در سراسر جهان به آن دسترسی داشته باشند. لباس های بیرونی براق آن همچنان شکل خود را حفظ کرده اند، زیرا برچسب سوئدی از طریق رنگ، شکل و جزئیات، این مدل قدیمی را کاملاً به روز کرده است.

Brunello Cucinelli

اگر پول برایتان مهم نیس و شما به دنبال یک لباس برای سرمایه گذاری هستید، این برند تعدادی از مجلل ترین کت های شیرینگ را در بازار ارائه کرده است که دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و از پوست گوسفند تهیه شده اند و از تزئینات ترمه نیز در آن استفاده شده است. قیمت این محصول ۵۰۰۰ پوند است، اما ارزش هر پنی را دارد.

Ralph Lauren

لباس های کار معتبر آمریکایی از طریق برند RRL ارائه می شوند که لباس های بیرونی آن جایگاه اصلی خود را دارند. لباس های کلاسیک مردانه از جمله برای رانندگان کامیون، بمب افکن و کت دامدار که در کمد لباس آخر هفته هر شخصی می تواند وجود داشته باشد. در همین حال خط تولید Ralph’s Purple Label لباس های درجه یک را در اشکال براق ارائه می دهند که بسیار شیک و زیبا هستند.

تولید کنندگان کاپشن چرم شیرینگ

Maison Chapal

این تولید کنندگان بهترین کاپشن چرمی را تولید می کنند. لیند برگ با یک ژاکت چاپال بر روی اقیانوس اطلس پرواز کرد و چاپال فرایند لمینیت را ابداع کرد که به موجب آن می توان کت های پوست گوسفند ضد آب را تولید کرد. قیمت این محصول ۵۰۰۰ یورو است.

British Sheepskin Company

اگر یک کت پوست گوسفندی می خواهید این شرکت خانوادگی می تواند لباس های مورد علاقه شما را تولید کند. BSC صنعت بزرگ سابق برای پوست گوسفند است که متاسفانه در اوایل دهه ی ۱۹۸۰ با کاهش سریع تولید روبرو شده بود.

Eastman Leather Company

این شرکت به دلیل ساخت بهترین کاپشن چرم نظامی در بازار شهرت زیادی کسب کرده است و طرح های پوست گوسفندی آن نیز از این قاعده مستثناء نیستند که مدل B-6 آن کم خرج تر از مدل B-3 آن است که برای افراد ماجراجو بسیار مناسب است و می توانید با یک جفت شلوار پوست گوسفندی A-3 آن را بپوشید.

لینک

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.