چه کفش هایی را با شلوار جین مردانه ست کنیم و بپوشیم

شلوار جین

شلوار جین

با پوشیدن شلوار جین جذاب و خوش پوش باشید اما نکات مهمی وجود دارد که شما باید در این مورد بدانید.

انواع شلوار جین و نکاتی که باید در مورد ست کردن آنها با انواع کفش ها بدانید

شلوارهای جین تنها 100 سال است که محبوب ترین جفت برای کفش در جهان بوده اند چرا؟ احتمالاً به این دلیل که دوام بالایی دارند ، راحت پوشیده می شوند و تا حد زیادی همه کاره هستند. اما آنها به طور کلی ساده به نظر می رسند ، اگر می خواهید شلوار جین شما زیباتر به نظر برسد ، به خصوص وقتی که با کفشتان ست می شود ، باید دستورالعمل های خاصی را برای جفت شدن رعایت کنید.

سوال اینجاست با جین خود چه کفشی باید بپوشید؟ این سوالی است که هر مردی که به ظاهر خود اهمیت می دهد در مورد آن فکر می کند و در مقطعی از خود پرسیده است. همانطور که شلوار جین همه کاره است، انواع خاصی از کفش وجود دارد که هرگز با مدل های مختلف جین خوب به نظر نمی رسند و انواع دیگری که همیشه عالی به نظر می رسند.

نکته کلیدی این است که بدانید این مدل ها و سبک ها چیست. بنابراین ، برای کمک به شما در درست ست کردن ، ما یک لیست دستی تهیه کرده ایم که پنج مدل اصلی جین و انواع کفش هایی که با هر کدام بهتر ست می شوند را متمایز می کند.

ست کردن کفش با جین مشکی

اگر شلوار جین شما مشکی باشد، معمولاً موقع ست کردن خوب به نظر نمی رسد. یک شلوار جین مشکی ظریف ، مناسب برای مواقعی است که نیاز به پوشیدن لباسی دارید که در مکان های معمولی ، مانند رستوران ها و کافه ها و شب های خارج از خانه باشید.

برای استفاده بیشتر از مزایای زیبایی آنها ، باید مطمئن شوید که کفش های خود را با دقت انتخاب کرده اید. به عنوان یک قاعده کلی ، بهتر است به رنگ های تیره پایبند باشید. شما به دنبال ظرافت هستید نه مدلی تکان دهنده. رنگ هایی مانند قهوه ای تیره ، سبز تیره و البته مشکی که همه به زیبایی با شلوار شما ست خواهند شد. یک استثناء از این قاعده وجود دارد، کفش های کتانی مینیمالیستی سفید است که همیشه با شلوارهای جین مشکی باریک ست می شود.

مدل کفش را نیز هوشمند انتخاب کنید. به چکمه های چلسی ، چکمه های صحرایی ، کفش های کتانی لوکس و کفش های داربی فکر کنید. یک جفت کفش بند دار یا کفش روباز در ماه های گرم نیز به خوبی با شلوار جین شما ست می شود.

ست کردن کفش با شلوار جین تیره

یک جین خام مناسب لباسی است که هر مرد خوش پوش باید با افتخار در کمد لباس خود آویزان کند. این جین در خالص ترین شکل خود است: سنگین ، شسته نشده و ناهموار. این لباس بیشتر در منزل به عنوان لباس معمولی و لباس کار است. ولی در بیرون از خانه تا کفش نیز گسترش می یابد و باید با آن ست شود.

شلوار جین خام، تیره است ، بنابراین شما باید رنگی را انتخاب کنید که کفش هایتان را با شلوار جین مشکی ست کنید. ما در مورد رنگ های تیره صحبت می کنیم مانند مشکی ، قهوه ای ، شرابی و غیره ، به استثنای کفش های کتانی. وقتی که انتخاب بیشتری برای شما وجود دارد

، اگر از رنگ های قهوه ای روشن و قهوه ای مایل به زرد استفاده کردید اشتباه زیادی نخواهید کرد ولی بهتر است از این کار خودداری کنید.

به استثنای کفش های مجلسی مانند آکسفورد ، کفش های زیادی وجود ندارد که با شلوار جین خام هماهنگی خوبی نداشته باشد. با این اوصاف ، چکمه ها همیشه به خوبی با شلوارهای جین خام ست می شوند. به چکمه های پاشنه بلند ، بوت های چوکا و چکمه های پیاده روی با جیر یا چرم فکر کنید.

کفش های مناسب با شلوار جین شسته شده

شلوار جین شسته شده متوسط یک مدل ​​کلاسیک معمولی است. این شلوارها برای تعطیلات آخر هفته یا کارهای معمولی روزانه مناسب هستند. این نوع شلوار جین است که می توانید هر روز بدون این که به آن نیاز داشته باشید در مورد آن فکر کنید. اما گفته شد، رنگ ها و مدل های خاصی از کفش وجود دارد که بهتر از دیگر کفش ها با شلوار جین شسته شده ست می شود.

به طور کلی ، شلوار جین شسته شده با اکثر رنگ های کفش ست می شود و این چیزی است که آنها را همه جا خوب می کند. با این حال ، شلوارهایی که سایه های روشن تر دارند بهتر به نظر می رسند. برای ست کردن به کفش هایی با رنگ های بژ ، برنزه و قهوه ای روشن تا متوسط ​​، خاکستری روشن و سفید فکر کنید. بسته به بقیه لباس ها ، رنگ مشکی نیز می تواند کارساز باشد ، اما پیشنهاد می کنیم از رنگ قهوه ای تیره خودداری کنید.

باز هم با شلوار جین شسته شده ، یک جفت کفش بیابانی سبک جیر و یا یک جفت کفش اسپرت ساده چرمی سفید هم می تواند برای شما بسیار کاربردی باشد.

پوشیدن کفش مناسب با شلوار جین سنگ شوی شده

شلوارهای جین سنگ شوی شده با رنگ های روشن تر، بسیار راحت و نرم هستند. آنها به ویژه با لباس های معمولی در هوای گرم به راحتی ست می شوند ، اما می توانند در ماه های سردتر سال نیز پوشیده شوند. آنها در پارامترهای لباس های معمولی بسیار متنوع هستند و ما فکر می کنیم که هنگام خرید لباس های فصلی یک مورد ضروری هستند.

شلوار جین سنگ شوی شده دارای یک اشکال است: آنها با کفش های تیره رنگ، به خوبی ست نمی شوند. مانند یک جفت چکمه چرمی مشکی . در عوض ، به دنبال ترکیب آنها با کفش های معمولی در رنگهای روشن تر مانند سفید ، بژ ، قهوه ای روشن و برنزه باشید.

شلوار جین سنگ شوی شده با کفش های کتانی بسیار زیبا به نظر می رسد ، بنابراین اگر تمایل دارید شلوارتان را با کفش های اسپرت بپوشید ، مشکلی نخواهید داشت. ما فکر می کنیم آنها همچنین با سبک های کلاسیک مانند یک جفت Converse Chuck Taylor All-Stars سفید یا با جیر قدیمی مدرسه و برخی از کفش های مخصوص دوندگی خوب به نظر می رسند. سایر مدل های مناسب این نوع شلوار می تواند چکمه های بیابانی و کفش های سبک تر مخصوصاً از جنس جیر باشد.

پوشیدن کفش مناسب با شلوار جین سفید و کرم رنگ

بسیاری از مردان از پوشیدن شلوار جین سفید خودداری می کنند زیرا تصور می کنند که ست کردن آنها دشوار است. جین سفید در واقع بسیار همه کاره است. مانند اکثر موارد ، بهتر است از ابتدا شروع کنید ، به همین دلیل است که دانستن اینکه چه نوع کفشی با شلوار جین سفید بپوشید اولین قدم برای موفقیت در ظاهر است.

بیشتر رنگ های کفش با شلوار جین سفید یا کرم رنگ ست می شوند ، اما توصیه می کنیم از رنگ های پاستیلی و دیگر رنگ های بسیار روشن خودداری کنید. در عوض ، به سراغ رنگ های قهوه ای تیره ، مشکی ، سرمه ای یا سبز تیره بروید. باز هم ، کفش های کتانی سفید می توانند به عنوان بخشی از یک لباس تمام سفید ست شوند.

شما می توانید در هر زمان از سال شلوار جین سفید بپوشید ، اما تابستان زمانی است که به طور طبیعی می تواند بیشترین عملکرد را داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع ، کفش های تابستانی مانند کفش های جیر ، کفش صندل، کفش های مخصوص عرشه کشتی و کفش های کتانی همه گزینه های فوق العاده ای هستند ، اما اگر برای مناسبتی خاص به دنبال کفش های شیک تری هستید، آنها را با مدل های چرمی جایگزین کنید.

منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.