لباس های تمام فصل: چرا شما باید صاحب یک پیراهن مردانه فوق العاده باشید

پیراهن مردانه

لباس مردانه

در لیست لباس مردانه ، چند پوشاک انتخابی وجود دارد که بیشتر استفاده می شوند و برخی کمتر از بقیه تقاضا می شوند. مواردی مانند یک جفت کفش کتانی یا چرمی، تعدادی جین و یک پیراهن مردانه دکمه دار آکسفورد خوش دوخت، اینها اقلامی هستند که می توانند در همه فصول مورد استفاده قرار گیرند، با هر لباسی پوشیده شوند و سال های سال مورد استفاده قرار بگیرند. بدون شک یکی از بازیگران کلیدی این گروه فوق ستاره همه کاره، پیراهن است.

این لباس که بین یک ژاکت سبک و یک پیراهن مردانه ضخیم قرار دارد ، بیش از همه مستحق داشتن جایگاه اصلی برای کمد لباس است. به طور معمول، پیراهن های یقه کلاسیک چند جیبه، کمی ضخیم تر از پیراهن های معمولی و برش دار گشاد هستند .

اما قبل از تصمیم گرفتن برای خرید ، چند نکته را باید در نظر بگیرید. بنابراین ، به ما اجازه دهید تا نکات ظریف این لباس مردانه را در اختیار شما قرار دهیم، از ملاحظات خرید گرفته تا جایی که بهترین نمونه را به دست آورید.

شما چرا به پیراهن مردانه نیاز دارید؟

عشق ما به پیراهن ها بسیار زیاد است و در حالی که دلایل متعددی برای احترام گذاشتن به این لباس اصلی وجود دارد ، یک علت همه آنها را تحت الشعاع قرار می دهد: همه کاره بودن دشوار است؟ نه ، غیرممکن است که به لباس دیگری فکر کنید که بتوان آن را در فصل های مختلف و به دفعات مکرر پوشید. می توانید آن را در زمستان با لباس های دیگر پوشید، در فصل بهار و پاییز آن را به عنوان یک ژاکت سبک روی لباس بافتنی خود بپوشید ، شب های تابستان در اطراف شهر آستین ها را بالا زده و روی تی شرت بپوشید. یک پیراهن فوق العاده واقعاً برای همه سنین مناسب است و آن را به یکی از لباس های کمیاب و گرانبها تبدیل می کند که هر روز صبح بدون هیچ فکری می توان آن را از چوب لباسی بیرون آورد و پوشید.

اگر یک لباس ارزش سرمایه گذاری را دارد ، ساده است همین پیراهن است که برای پوشیدن مناسب است و یکی از بهترین مدلهای همه کاره که هر مردی می تواند امیدوار به داشتن آن باشد.

نحوه انتخاب پیراهن مناسب

نکته اول: قبل از استفاده از یک پیراهن جدید باید چند نکته را در نظر بگیرید. از یافتن تناسب لازم تا انتخاب پارچه مناسب ، آنچه را که باید بدانید در اینجا آورده شده است.

تناسب Fit

نحوه قرار گرفتن یک پیراهن بستگی به این دارد که می خواهید از آن برای چه چیزی استفاده کنید. اگر قصد دارید آن را بر روی تی شرت بپوشید برای تناسب اندام شماخوب خواهد بود. با این حال، اگر می خواهید این پیراهن را با لباس های بیشتری بپوشید ، یک پیراهن جادارتر توصیه می شود. وقتی صحبت از پوشیدن بیشترین لباس در طول سال می شود، احتمالاً دومی گزینه بهتری است.

پارچهFabric

گزینه های زیادی در مورد پارچه های پیراهن وجود دارد که برخی از آنها بیشتر از نمونه های دیگر مناسب فصل های خاصی هستند. به عنوان مثال ، یک پیراهن پشمی یا جین ضخیم برای استفاده در ماه های سرد مناسب است ، اما در تابستان چندان مناسب نیست. برای لباسی که می تواند شما را در تمام طول سال همراهی کند، از یک پارچه ساده پنبه ای یا نایلونی استفاده کنید.

سبکStyle

این بخش تا حد زیادی به ترجیحات شخصی بستگی دارد. گزینه هایی مانند زیپ یا بستن دکمه ، جیب و تزئینات می تواند ظاهر یک پیراهن را به کل تغییر دهد. قبل از خرید لباسی که ممکن است شما را پشیمان کند باید بدانید به دنبال چه نوع لباسی هستید. طبق تجربه ما pared back و minimal بهترین است.

رنگ

پیراهن های رویی در همه مدل موجود است ، از مدل های پر جنب و جوش و رنگ های برجسته بلوکی گرفته تا مدل های ظریف با رنگ های طبیعی زمین. انتخاب این که کدامیک بیشتر در طول فصل به دردتان می خورد به نظر ما رنگهای خاکستری ، مشکی یا سرمه ای در طول سال گزینه های بهتری هستند ، در حالی که بهترین کار این است که طرح هایی با رنگ روشن را برای تابستان و رنگهای تیره تر را برای پاییز/زمستان ذخیره کنید.

بهترین مارک ها برای پیراهن

وکس لندن

پیراهن هایی با طیف وسیعی از رنگ ها ، الگوها با پارچه های مختلف

هر رنگ و پارچه ای را که بخواهید پیراهن های وکس لندن آن را دارند

استفاده همه از تولیدات این برند اهمیت کاراین مجموعه را برجسته کرده است که یکی از دلایلی است که ما وکس لندن را بسیار دوست داریم. این برند مأموریت دارد تا تولید را به انگلستان بازگرداند و بنابراین تمام پیراهن های این برند در انگلستان تولید می شود. با این که پیراهن سفید قطعه قهرمان این برند است ولی در طیف وسیعی از رنگ ها ، الگوها و پارچه های مختلف موجود است. با این وجود ، صرف نظر از اینکه برای انجام چه کاری می روید ، با پوشیدن این پیراهن از کیفیت بالا و تناسب اندام برخوردار خواهید بود.

هم اکنون در همه چیز اینجاست، خرید کنید

ASKET

کیفیت عالی و مدل هایی مناسب برای کسب و کار

در محل کار پیراهن شما با کیفیتی عالی، راحتی را به شما هدیه می دهد

برند اصلي ASKET بعضي از بهترين وسايل مورد نياز کمد شما را در تولید مي کند، اما تولید اين لباس هاي زياد بود که براي اولين بار علاقه ما را برانگيخت. برند سوئدی فقط یک نوع پیراهن را بیش از حد تولید می کند، در واقع تنها پیراهنی است که به آن نیاز دارید. این پیراهن با برش کلاسیک و مستقیم ، سه جیب دارد و در طیف وسیعی از رنگهای کم رنگ و همه کاره موجود است. مانند همیشه کیفیت عالی و مدل مناسب برای کسب و کار این پیراهن را از سایر پیراهن ها مجزا کرده است وچون مستقیم به مصرف کننده می رسد هزینه کمتری نسبت به هزینه مشابه در جاهای دیگر پرداخت می کنید.

L’Estrange London

تولیداتی بی نظیر از جنس پنبه کشسان ارگانیک و پشم مرینوس

پیراهن های بی نظیر از جنس پنبه کشسان ارگانیک و پشم مرینوس را با هر شلواری بپوشید و راحت ست کنید

مارک انگلیسی L’Estrange فقط لباس اصلی کمد لباس را تولید می کند. نوع قطعاتی که می توان بدون هیچ زحمتی برای هر مناسبت با هم مطابقت داد و هرروز آنها را با یک لباس ست کرد. پیراهن مردانه تولیدی این برند بیش از حد مظهر این اخلاق است. به روزرسانی مدل کلاسیک به لطف یک برش ظریف و باریک که به شما امکان می دهد آن را با همه نوع لباس از شلوارهای مجلسی گرفته تا شلوار جین بپوشید. انواعی از پیراهن از جنس پنبه کشسان ارگانیک و پشم مرینوس موجود است، بنابراین می توانید آن را در طول سال بپوشید.

Closed

تولید شده از بهترین پارچه های سراسر جهان

با پیراهن های تولید شده از بهترین پارچه های سراسر جهان لذتی همیشگی را حس کنید

Closed که مرکز آن در هامبورگ ، آلمان است ، یک تجارت خانوادگی است که کار خود را به عنوان یک متخصص تولید جین آغاز کرد. از بدو تأسیس در سال 1978، پایداری در تولید همیشه در خط مقدم هر کاری بوده است که باعث به وجود آمدن پوشاکی شده که از بهترین پارچه های تهیه شده در سراسر جهان تولید می شوند . پیراهن های این برند در مجموعه کوچکی از سبک ها با موادی مانند جین نیلی ، جیر نرم و پارچه های پنبه ای خالص در مرکز توجه قرار می گیرند.

یک روز در مارس

بهترین بودن بیش از حد این تولیدات این برند

با پوشیدن پیراهن مردانه این برند جزو بهترین ها باشید

انتخاب لباس مورد علاقه ما در مورد یک روز در مارس دشوار است ، اما اگر واقعاً لباسی از این برند را بخواهیم، مجبوریم بهترین بودن بیش از حد این لباس را باور کنیم. این برند فقط اقلام ضروری را تولید می کند و تمام انرژی خود را صرف تولید آنها تا آنجا که ممکن است می کند و باعث به وجود آمدن چنین لباس زیبایی می شود. شاید به همین دلیل است که پیراهن مردانه از ابتدا یکی از تولیدات اصلی ADM بوده است. شاید به همین دلیل است که برخی از بهترین ها را در بازار عرضه می کند.

همین حالا در همه چیز اینجاست، خرید کنید

پروژه های نورس

تولیداتی شیک و بادوام و با ارزش

با پیراهن های بادوام و با ارزش شیک تر از همیشه شوید

پروژه های نورس نوعی برند است لباسهای کار و لباسهای خیابانی با دوخت های ضخیم را باهم ترکیب می کند ، که می تواند در کمد لباس شما جایی داشته باشد. اصول اساسی مانند پیراهنهای بلند ، پارچه های کلفت و ژاکتهای ضخیم هسته اصلی خروجی نورس را تشکیل می دهند. این لباس به همان اندازه شیک و بادوام است که ارزش آن را برای هر پنی دارد.

پرسیوال

پیراهن هایی با بافت زیبا و مقاوم

پیراهن هایی با بافت زیبا و مقاوم مانند فلانل ، پشم و پارچه پنبه ای نیاز کمد لباس شماست

پرسیوال که در هاکنی شرق لندن مستقر است ، مدل اصلی انگلستان را با بهترین پارچه ها و مواد بین المللی ترکیب می کند تا وسایل مورد نیاز کمد هر مردی را تولید کند. پیراهن مردانه بلند آن دارای زیبایی ظاهری لباس کار هستند و در طیف وسیعی از پارچه هایی با بافت زیبا و مقاوم مانند فلانل ، پشم ، پارچه پنبه ای قرار می گیرند که مناسب برای پوشیدن روی یک تی شرت یا پوشیدن زیر کت هنگام کاهش دما هستند.

آرکت

ترکیبی خوب از برش های مدرن و کلاسیک بسیار جذاب

از آرکت پیراهن هایی با برش های مدرن و کلاسیک بسیار جذاب را بخواهید

آرکت برندی سوئدی متعلق به H&M است که انتخاب خریداران باهوشی است که در مورد تهیه یک پیراهن فوق العاده با کیفیت وسواس دارند که باعث نمی شود هزینه زیادی را متحمل شوند. منتظر یک ظاهر طراحی شده، ترکیبی خوب از برش های مدرن و کلاسیک بسیار جذاب باشید که قیمت پایینی دارند.

یونیکلو

ظاهری ظریف و قیمت مناسب ارائه به صورت استاندارد

اگر خواهان ظرافت و قیمت مناسب هستید از برند یونیکلو خرید کنید

تهیه لباس خوب و شیک با بودجه محدود همیشه کار آسانی نبوده است. اما اکنون ، به لطف Uniqlo ، دیگر مبارزه ای در کار نیست که قبلا انجام می شد. مجموعه های فصلی این برند قهرمان لباس های خیابانی ژاپن هستند و تمرکز زیادی بر تولیدات با کیفیت دارند. تولید پیراهن در طول سال ثابت است که با ظاهری ظریف و قیمت مناسب به صورت استاندارد ارائه می شود.

جزیره سنگی

تولیداتی با پارچه های بدیع و تکنیک های نامتعارف رنگ آمیزی

با پیراهن هایی با پارچه های بدیع و تکنیک های نامتعارف رنگ آمیزی از همیشه جذابتر شوید

مارک لوکس ایتالیایی Stone Island مدت هاست که مورد توجه مردان در لباس های مردانه بوده است. به دلیل پارچه های بدیع و تکنیک های نامتعارف رنگ آمیزی که این پیراهن ها مردانه را مشهور و دوست داشتنی کرده است ، پیراهن بیشتر از حد معمول در کل مجموعه های فصلی این برند وجود دارد که با ترفندهای مدرن به کار رفته در تولید و علامت قطب نما به عنوان علامت تجاری این برند بر روی آستین، نوآورانه پا به میدان مد گذاشته است.

اکنون در همه چیز اینجاست، خرید کنید.

اثر جهانی

پیراهن هایی با دوخت ساده و مدرن و تکه پارچه های برگشتی

سادگی و مدرن بودن را یکجا با این برند تجربه کنید

برند انگلیسی Universal Works چیزهای زیادی را در تولید پیراهن مردانه دوست دارد: دوخت بدون ساختار و تکه پارچه های برگشتی. تیم طراحی آن در ایجاد پوشاکی که به نوعی احساس مدرن بودن می کند، توانا است. با این حال ، ژاکت بیکر بیشتر از همه اینها مورد توجه این برند است که به سرعت تبدیل به امضای Universal Work شده و همچنان یکی از بهترین پیراهن هایی است که می توان خرید.

منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.