آیا می خواهید با 8 مدل کت و شلوار شیک مناسب برای هر مکان و موقعیت آشنا شوید؟

کت و شلوار

کت و شلوار

خلاصه مقاله: برای هر فصل و موقعیتی کت و شلوار هایی متفاوت از برند های معتبر وجود دارد تا شما بتوانید مدل دلخواهتان را انتخاب کنید و بخرید. هر مردی باید یک دست کت و شلوار در کمد لباس خود داشته باشد.

واقعا در این مورد هیچ استثنایی وجود ندارد. گی تیلز، روزنامه‌نگار سابق نیویورکر، می گوید: «پوشیدن کت و شلواری با طراحی زیبا روحیه‌ام را بالا می‌برد، حس خوبی به من می‌دهد و کمک می‌کند تا من را به عنوان مردی که جزئیات برایش مهم است، نشان دهد» و دقیقاً همین کار را برای هر کسی که کت و شلوار می پوشد، انجام می‌دهد. حتی اگر در یک دفتر کار نمی کنید، حداقل یک بار در سال برای عروسی، مصاحبه شغلی یا مراسم خاکسپاری، به ظاهری هوشمندانه و متناسب نیاز دارید.

مطمئنا پوشیدن یک دست کت شلوار مناسب احساسی شبیه داشتن یک میلیون دلار پول را به شما می دهد البته به صورت مجازی. با این که کت و شلوارهای بسیار زیادی در بازار موجود است، این احتمال وجود دارد که شما کت شلوار مناسب اندامتان را پیدا نکنید و در نهایت ظاهرتان خوب نباشد و در نهایت بسیار بد لباس به نظر برسید. هر چهره مشهوری زمانی کت و شلوار پوشیده است، خواه هری استایلز باشد یا دونالد گلاور و صادقانه بگویم، آنها می دانند چه مدل کت و شلواری بپوشند تا شیک پوش به نظر بیایند.

با در نظر گرفتن این موضوع، فکر کردیم زمان آن فرا رسیده است که راهنمای نهایی GQ ( مدل های مد مردانه، آراستگی و تناسب اندام) را برای شما توضیح دهیم. بنابراین اگردر بازارها به دنبال کت و شلوار پشمی مناسب برای ماه های زمستان هستید و یا یک دست کت و شلوار مناسب مراسم عروسی می خواهید ما می توانیم به شما کمک کنیم. اگر فکر می کنید که نمی توانید هیچ یک از کت و شلوارهای زیر را بخرید، کاملا در اشتباه هستید. ما شما را با بهترین کت و شلوارهای مردانه، با توجه به بودجه ای که می خواهید صرف کنید، آشنا می کنیم.

کت شلوار مخصوص مراسم عروسی

برای شرکت در مراسم عروسی ، رسمی بودن باید خط مقدم ذهن شما باشد. یک دست کت و شلوار سه تکه همه کاره و هوشمند که متناسب با تناسب شماست، بهترین گزینه است . اگر کت و شلوار رنگی دوست دارید بهتر رنگی را انتخاب کنید که به شما بیایید. اگر شک دارید، رنگ خاکستری ساده با هر چیزی ست می شود در حالی که سرمه ای رنگی همه کاره است و تقریبا می توانید در هر مراسمی آن را بپوشید. اگر تصمیم به انتخاب یک دست کت و شلوار سه تکه دارید، همیشه به یاد داشته باشید که هنگام پوشیدن جلیقه، روی کمربندتان زیاد وسواس نداشته باشید.

در عروسی‌هایی که در تابستان برگزار می شود و هوای آفتابی است، کت و شلواری با رنگ‌های روشن‌تر با پارچه های ظریف‌تر بپوشید. لباس هایی با جنس کتان نرم، پنبه‌، نخی و پشم ظریف همگی در تابستان به کار می‌روند.

کت و شلوار شما به عنوان مهمان باید شیک و چشم نواز باشد. اگر نمی توانید از فروشگاه های گرانقیمت خرید کنید، لباسی متناسب با هر بودجه‌ای که دارید را بخرید و دقت کنید تناسب اندام شما حفظ شود.

کت و شلوار تابستانی

با رسیدن فصل تابستان، شما باید کت خود را متناسب با این فصل بپوشید. کت و شلوارهای تابستانی، باید به خاطر گرمی هوا جنس سبک تری داشته باشند، می توانید از کت شلوارهایی که پارچه هایی مانند کتان، ابریشم یا پشم مرینوس ظریف دارند، استفاده کنید. با رنگ هایی روشن که منعکس کننده نورخورشید باشند . در آب و هوای گرمتر حتی می‌توانید کت و شلوارهایی به رنگ زرد و بنفش روشن را انتخاب کنید. وقتی کت و شلوار تابستانی می پوشید، می توانید پیراهن را بدون جلیقه بپوشید.

کت پشمی

شاید شما طرفدار هوای سرد فصل زمستان نباشید، اما یک مسئله خوب در مورد آن وجود دارد: باید کت پشمی و گرم بپوشید. لباسی راحت و گرم. بین ماه‌های اکتبر و مارس استفاده از این نوع کت و شلوار بسیار مرسوم است. اساساً، لباس پشمی خیلی بهتر از کتان برای ماه‌های سرد سال است، زیرا بدن شما را کاملآ گرم‌ نگه می‌دارد.

پشم از این جهت که کمتر به محیط زیست آسیب می رساند، خیلی بهتر از پلی استراست. پشم در عرض چند ماه بدون ایجاد آلودگی تجزیه می‌شود.

کت کتانی

داشتن یک دست کت و شلوار کتان یکی از ضروریات در هوای گرم است. سبک و راحت است زیرا تار و پود آن که بسیار ظریف است ترکیبی از پنبه و کتان است.. توصیه ما این است که اگر یک جلسه تجاری در مناطق گرمسیری دارید، کت شلوار کتانی باید دقیقاً همان چیزی باشد که انتخاب می کنید.

چه کت و شلوار کتانی را برای داشتن ظاهری معمولی با یک جفت صندل و یک پیراهن کتان یقه باز بپوشید یا آن را با پیراهن و کراوات سفید براق ست کنید، می توانید تضمین کنید که پشت شما هرگز عرق نمی کند و این مسئله کاملا دور از ذهن است.

کت شلوار مخصوص اداره

در گذشته کت و شلوار اداری، نمونه کمتر رسمی از کت و شلوارها بودن . پس از جنگ جهانی دوم، جلیقه به دلیل جیره بندی پارچه از کت و شلوار حذف شد و بنابراین کت و شلوار های راحت دو تکه مد شدند. کت و شلوار مخصوص اداره، هم کت و شلوارهای دو تکه و هم سه تکه را شامل می شوند. کت شلوارهای اداری شما مانند لباس شب دوخته می شوند با این تفاوت که، معمولی هستند. اساسا، بیشتر کت و شلوارهایی که افراد در خیابان یا در دفتر می پوشند، کت و شلوارهای اداری هستند.

کت و شلوارهای سفارشی

اگر شما یک خیاط عالی دارید می توانید هر زمان که دوست داشته باشید کت و شلوار مناسب استایلتان را برای دوختن سفارش دهید. سفارش دادن به شما این فرصت را می دهد که کت و شلوار دلخواه خودتان را داشته باشید که با الگوی متناسب با اندامتان تهیه شده است. این لباس کاملا اندازه شماست چون با دقت دوخته شده و ایرادات آن در مراحل پرو کردن رفع شده است.

کت و شلوار مخصوص شام

اگر به یک مراسم کراوات مشکی دعوت شده اید، به یک دست کت و شلوار شام نیاز دارید. این کت و شلوار دارای یقه های برگردان یا یقه شال است که به رنگ مشکی از جنس ابریشم و یا ساتن هستند. اگر یقه لباستان از این دو نوع نباشد معمولاً برای مراسم کراوات مشکی مناسب نیستند.

امروزه، کت و شلوار شام از ریشه قرن نوزدهمی خود فاصله زیادی گرفته است . مراسم جوایز فرش قرمز مملو از مدل های مختلف شده است مانند کت شلوار آبی که یکی از گزینه های محبوب است . استفاده از کت و شلوارهای رنگارنگ هم مرسوم شده است حتی لباس‌های جسورانه‌تر و نامتجانس‌تری در این نوع مراسم پوشیده می شود مثل Timothée Chalamet که شلوار باریک مشکی را با یک کت شام طرح‌دار ست کرده بود .

حتی می توانید کت سفید ، شلوار مشکی و کراوات مشکی را با هم ست کنید و به عنوان کت و شلوار شام بپوشید. به جای کراوات ، پاپیون مشکی رایج تر است. با در نظر گرفتن تمام این موارد، در زیر بهترین کت شلوارهایی را که می توانید در کمد لباس خود داشته باشید، به شما معرفی می کنیم.

برند MOSS BROS

این برند سابقه ای طولانی و غنی داردکه به سال 1851 بازمی گردد، می توان گفت که برند Moss Bros می داند که چه لباسی را تولید کند . کت شلوار دو تکه با رنگ آبی که ظرافت لباس های این برند را به خوبی نشان می دهد. در دوخت لباس برند به جزئیات توجه خاصی شده است. شما می توانید با یک پیراهن یقه دار مشکی ست کنید تا ظاهری رسمی برای تابستان داشته باشید.

برند REISS

لباس این برند دوختی شیک و تمیز دارد و رنگ آن از نوشیدنی مورد علاقه شما یعنی قهوه الهام گرفته شده است. ، برند Reiss یک جایگزین جدید به جای کت و شلوارهای خاکستری و مشکی است. جنس پارچه از پشم نازک است و دوردیف دگمه در جلوی کت مدل دهه 1950 را به کمد لباس شما هدیه می دهد. با یک پیراهن سفید آهاردار، یک کراوات و کفش تازه جلا داده شده به زیبایی ست می شود.

برند HOMME PLISSÉ ISSEY MIYAKE

برای ادای احترام به سبک‌های قدیمی، الگوی این کت و شلوار چین‌دار گذشته را تداعی می‌کند. اما این کت و شلوار به جای دور کمر کشیده و باریک، از چین‌ بر روی کمر استفاده می کند. همچنین لباسی راحت با ظاهری متمایز است.

برند Design ASOS

این برند از پارچه چهارخانه ریز دوخته شده و تقلیدی از ساختار بوکله(نوعی پارچه نخی حلقه حلقه) است. جزئیات سنتی را در لباس طوری به کار برده است که کت و شلوار مدرن و به روزبه نظر می آید. به عنوان مثال، به پاچه باریک شلوار توجه کنید. این کت شلوار مانند لباس های قدیمی پدر شما نیست زیرا پاچه های شلوار در گذشته گشاد بودند.

برند KINGSMAN

تولیدات این برند بسیار شیک و جذاب است وبه کالای لوکسی تبدیل شده است که در کلکسیون لباس ها از آن نگهداری می شود. آخرین طرح های میشل کلاپتون (طراح بریتانیایی لباس) از لباس مرد بازیگر برای فیلم پادشاه الهام گرفته شده است. این کت شلوار طرح راه راه دارد دو ردیف دگمه در جلوی کت ،این کت و شلوار را خاص کرده است.

برند AMIRI

در نگاه اول، این کت شلوار با دو ردیف دگمه روی سینه از برند امیری می تواند زیبا، مناسب و تا حد زیادی ساده به نظر برسد. با این حال، هنگامی که با یک تی شرت ساده و لباس‌های انتخابی شما ست می شود، ظاهر ساده این کت و شلوار عاج‌رنگ برجسته می‌شود جنس پارچه این کت و شلوار از نمد است.

برند MOSS LONDON

این کت و شلوار برند Moss London با این که ظاهری قدیمی دارد ولی دوختی مدرن دارد و با رنگ صورتی به‌روز شده است. چهارخانه های درشت، مدل های قدیمی را به کمد لباس‌های قرن بیستمی اضافه می کند و ما نمی‌توانیم از دیدن ظهور مجدد آن خوشحال نباشیم. فقط یک پیراهن با رنگ ملایم و کفش کتانی لازم دارید تا به روز و شیک باشید.

برند ARKET

این کت و شلوار از پارچه پشمی ظریف توسط یک کارخانه ایتالیایی دوخته شده است. طرحی ماندگار و پارچه ای قابل تنفس دارد که در برابر چین و چروک مقاومت می کند، بنابراین، برای مردی که در حال سفر است و اتو در دسترس ندارد بسیار مناسب است، این کت و شلوار یک لباس‌ رسمی ایده‌آل است.

برند GUCCI

گوچی یک بار دیگر با تولید این نوع کت و شلوار تمایل خود را به مدل های دهه 70 نشان می دهد، این لباس ویژه را برای فصل جدید ارائه می دهد . این کت شلوار با دو ردیف دگمه و پارچه ای که با نقوش کوچک «G» گلدوزی شده است، لباسی خاص را به شما عرضه می کند.

کلام آخر: وقتی با برندها و مدل های مختلف آشنا شوید، انتخاب برایتان ساده تر می شود.

هم اکنون به سایت همش اینجاست سر بزنید و از دیدن محصولات شیک و جدید لذت ببرید.

منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله

2 دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.