چگونه مانند یک پادشاه لباس بپوشیم؟ سبک Kingsman

لباس بپوشیم

داشتن استایل بهتر با کد لباس Kingsman

جالب است بدانید که برای اولین بار برند Kingsman توانست مردان بسیار زیادی را در سراسر جهان به چنین سبکی علاقه مند کند.

نکاتی در رابطه با فیلم ها:

فیلم Kingsman در رابطه با یک شبکه ی مخفی جاسوسی می باشد. در این فیلم تارون اجرتون در نقش جوانی بازی می کند که در Kingsman استخدام شده و توسط هری هارت بازیگر با تجربه آموزش دیده است و به خوبی در نقش خودش میدرخشد.

از طرفی Kingsman یک دوره ی بسیار عالی برای طرز لباس پوشیدن است، زیرا لباس در نوع خود یک شخصیت محسوب می شود.

متیو وان شخصی به نام آریان فیلیپس طراح لباس را استخدام می کند تا او لباس هایی را برای این فیلم بسازد که بتواند به عنوان یک مجموعه ی مد آن ها را به فروش برساند. این لباس ها با همکاری برند های کلاسیک بریتانیایی هم چون پیراهن های Turnbull & Asser و عینک های Cutler و Gross ساخته شده اند که بسیار زیبا و شیک به نظر می رسند.

از طرفی متیو وان به صراحت اعلام می کند که لباس زیادی برای مردانی مثل من در دهه ی 40 وجود ندارد که بپوشند. کت و شلوار ها بسیار تنگ هستند یا اینکه خیلی سنتی به نظر می رسند و مناسب به نظر نمی رسند.

آقای پورتر مجموعه ی جدید لباس های Kingsman را راه اندازی می کند. این مجموعه از خیاطی شیک دهه ی 1910 استقبال فراوانی می کند. تعداد کمی از فیلم ها مثل Kingsman توانسته اند که تاثیر بسیار عمیقی بر مد داشته باشند.

ما با حمایت شرکای محترم مانند جورج Cleverley برای کفش، Turnbull & Asser برای پیراهن، کراوات و کت های جیب دار Drake و غیره توانستیم یک خط خیاطی لوکس و جذابی را ایجاد کنیم.

همچنین لازم به ذکر است که لباس های مجموعه ی رسمی Kingsman متناسب با هر بودجه ای نیست.

سبک Kingsman:

سبک Kingsman بیشتر در مورد کت و شلوار به کار رفته است. در سبک لباس های آقای پورتر، اثبات کیفیت برای تمام محصولات می باشد. کت و شلوار دو سینه در فیلم عمدتاً 6 x 2 است. همچنین کت و شلوار کالین فرث، یک نمونه ی بسیار دوست داشتنی در بین تمام کت های با رنگ خاکستری روشن می باشد.

تناسب اندام باریک: کت در قسمت کمر به اندازه ای باریک می شود که به آن فرم بدهد. آن دارای بازو های بسیار بلندی است و از شانه های نرمی نیز برخوردار می باشد.

یقه های پهن: یقه های پهن با کت و شلوار دو سینه بسیار معمولی به نظر می رسند.

پارچه های درجه ی یک: این پارچه ها از جنس پشم می باشند.

پالت خنثی: بسیاری از آقایان به منظور داشتن ظاهری مناسب و شیک از کت و شلوار خاکستری، پیراهن سفید، مربع جیبی و کراوات قرمز تیره یا سرمه ای استفاده می کنند که آن نشان دهنده ی جدی بودن آن ها می باشد.

نکته ی قابل توجه در این فیلم این است که Eggsy با یک کت به رنگ مخملی نارنجی خیره کننده ای ظاهر شده است که بسیار توجه ها را به سمت خودش جلب کرده است.

این نشان دهنده ی آن است که Eggsy اصول استایل و استفاده از رنگ را یاد گرفته است و این امر باعث شده که او از اعتماد به نفس بسیار بالایی نیز برخوردار باشد.

کفش های استفاده شده در این فیلم:

در این فیلم هری کت و شلوار رسمی خودش را با کفش های آکسفورد مشکی رنگ پوشیده است که بسیار خیره کننده می باشد. در این فیلم ما شاهد چکمه های مدل چلسی و کفش های جیر نیز هستیم.

شایان ذکر است که در اینجا از پیراهن های سفید آکسفورد در زیر کت استفاده شده است. همچنین از کراوات های پهن و سنتی تر نیز استفاده شده و بر روی دکمه ها و سر آستین ها شاهد لوگوی Kingsman هستیم.

همچنین ما شاهد اکسسوری هایی مانند لیوان های استات دو رنگ، کراوات ها و مربع های جیبی ابریشمی نیز هستیم.

Statesman Style

با وجود تفاوت های بسیار چشم گیری که در سبک لباس وجود دارد، این لباس ها توسط همان طراح لباس آریان فیلیپس طراحی شده اند که بسیار زیبا آن ها را طراحی کرده و به نمایش عموم گذاشته است.

در این فیلم شاهد پوشیدن کت جین با شلوار جین و یک کلاه Stetson هستیم.

در اینجا Jeff Bridges مانند یک کلانتر لباس پوشیده است. از طرفی ما شاهد یک ژاکت با استایل غربی، یک جلیقه و یک روسری طرح دار هستیم که زیر پیراهن سفید قرار دارد.

همچنین هری هارت نیز از کلاه Stetson و کت و شلوار همیشگی خود استفاده کرده است. در داخل کت ما شاهد استفاده از پشم گوسفند به عنوان آستر هستیم.

احتمالاً کسی دوست ندارد که مثل این شخصیت ها لباس بپوشد. ما در این فیلم شاهد استفاده ی افراطی در سبک لباس پوشیدن هستیم.

لینک منبع: realmenrealstyle

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.