7 ایده مدل موی بافته شده برای زنان سیاه پوست

مدل مو

مدل موی بافت

امروزه قیطان ‌ها از همیشه محبوب‌تر هستند و به دلیل تطبیق پذیری بالایی که دارند تنها گزینه های مربوط به مدل سازی هستند که به ما ارائه می دهند.

سلبریتی هایی همچون زندایا، ریحانا، گابریل یونیون و سیمون بایلز از مدل موهایی همچون میله ‌ها و قیطان ‌های جعبه‌ای گرفته تا دم اسبی‌ های بافته شده بهره می بردند. حفظ این گونه ظاهر ها بسیار آسان است.

سوزان اولودل، آرایشگر مشهور نیجریه‌ ای-آمریکایی است که Hair by Susy را تاسیس کرده است. او می گوید: بافته‌ ها نشان‌دهنده قدرت از طریق مو و سبک زندگی هستند. قیطان ها همچنین یک سبک محافظتی خوبی هستند که به رشد موهای شما کمک می کنند.

در زیر، اولودل هفت مدل موی بافته شده ای که مورد علاقه خودش است را به اشتراک می گذارد.

Cornrows

این سبک به این دلیل محبوب است که خلاقیت بسیار زیادی را ایجاد می کند. شما می توانید موها را در اشکال و اندازه های مختلف، از جمله الگوهای زیگ زاگ، تاپ‌های چرخشی و پیگتیل درست کنید. اولودل می ‌گوید: من عاشق کورنرو هستم، زیرا هم ساده و تمیز است و هم از اکستنشن یا موهای طبیعی در آن استفاده شده است.

گره های بانتو بافته شده

مدل موی استیشن یک ظاهر جذابی را برای شما ایجاد می کند. اولودل می گوید: گره های بانتو یک مدل موی جذاب است. شما می توانید با اکستنشن قسمت هایی از مو را ببافید و آن ها را بچرخانید.

مدل Updo بافته شده

جزئیات پیچیده ای که این آپدو ها دارند، نشان دهنده این است که چقدر شما می توانید با این کورنروها خلاق باشید. اگر به دنبال یک لباس شیک برای مهمانی هستید، این یک راه عالی برای افزودن به جذابیت ظاهر شما است. شما می توانید برخی از لوازم جانبی مانند گل یا شانه های تزئین شده را به آن اضافه کنید تا این مدل مو بسیار جذاب به نظر برسد.

قیطان های رنگی

شما موهای بافته شده را می توانید در هر رنگی تصور کنید و از آن لذت ببرید. با قیطان های رنگی می توانید ظاهر خودتان را تغییر دهید.

باب بافته

اگر شما دوست ندارید که موهای خودتان را صاف کنید مجبور نیستید این کار را انجام دهید. شما می توانید از قیطان هایی استفاده کنید که به نگهداری کمتری نیاز دارند. اولودل می گوید: مو های بافته شده را بر روی مو های طبیعی یا اکستنشن با استفاده از روش پیچش سه رشته ای انجام بدهید. من معمولاً اکستنشن را تا شانه یا گردن می ‌بافم، سپس انتهای آن را می ‌بندم و آن‌ ها را برش می‌ دهم و می‌ سوزانم تا یک مدل موی کوتاه ایجاد کنم.

ویدئو: ونوس ویلیامز قیطان مهره‌ای با امضای خود را پس گرفت.

دم اسبی قلاب بافی

اگر به دنبال مدل بافته شده ای هستید که هم بافت و هم طول داشته باشد، این ظاهر برای شما می تواند بسیار مناسب باشد. موهای قلاب بافی را به هر مدل کرنرو می توانید اضافه کنید تا دم اسبی بلندی داشته باشید.

بافته های آمبره

اولودل می گوید: در بافت های آمبره از یک رنگ در پایه استفاده می کنیم و از رنگ دوم در وسط یا به سمت پایین استفاده می کنیم تا جلوه آمبره در آن ایجاد شود. شما بسته به طول مو می توانید از دو تا شش سطح آمبره در آن استفاده کنید.

لینک: منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.