تی شرت و ژاکت مردانه بدون آستین

ژاکت

تی شرت و ژاکت مردانه بدون آستین

نمونه های جدیدی از لباس های مدرن امروزی و جوان پسند

اگر می خواهید ظاهر شما متفاوت از دیگران شود این مقاله را مطالعه کنید و هوشمندانه خرید کنید.

ممکن است در حال حاضر برای محافظت از خود در برابر برف و سرما لباس های ضخیم زیادی را در کمد لباس خود دارید ، اما ما می خواهیم به شما در مورد نوع مدل هایی که با شروع فصل گرم به بازار عرضه می شوند ، اطلاعاتی ارائه دهیم.

یکی از مدل های بهار/تابستان 2022 که به نظر می رسد نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است تصویر کت های ورزشی و ژاکت های مردانه بدون آستین است.

اگرچه نظر تعداد زیادی از مشتریان در مورد این مدل منفی بوده است (از جمله نظر شخصی من اگر کاملاً صادق باشم) ، اما به نفع حداقل یک نفر که حامی این نوع لباس است و به این امید که حمایت ما از شکست بازار این نوع لباس جلوگیری کند ما به صحبت در مورد آن می پردازیم. در مورد لباس ورزشی بدون آستین و احتمال محبوبیت این قطعه غیرمتعارف در فصل های آینده بحث خواهیم کرد.

در مسیرهای رفت و برگشت سالن های مد

با توجه به تعداد زیادی از مجموعه هایی که شامل کت های ورزشی و کاپشن بدون آستین بودند و در فستیوال های مد به نمایش گذاشته شده اند ، مشخص است که طراحان زیادی احساس می کنند این گرایش باید مورد توجه قرار گیرد. همه از جیمز لانگ گرفته تا جیل ساندر تا متیو میلر ایده منحصر به فرد خود را ارائه داده اند ، اما تا کنون بزرگترین حامی این مدل برند ورساچه بوده است.

مجموعه برند ورساچه چندین مدل لباس را به نمایش گذاشته بود که جلوه ای الهام بخش در ظاهر کت و شلوار کوتاه ایجاد کرده بود . این برند شلوارک های مناسب را با کت های ورزشی بدون آستین ست کرده بود که مورد توجه مربی های ورزش قرار گرفته بود.

بیشتر کت های ورزشی با پیراهن هایی از یک نوع پارچه و یک رنگ ست شده اند تا زیباتر به نظر برسند. در چندین نوع رنگ مختلف از جمله رنگ خاکستری ملایم، سبزپررنگ و رنگ های متفاوت دیگر متناسب با پیراهن تولید شده است .

مجموعه برند ورساچه همچنین دارای چندین مدل کت بدون آستین بود که به صورت جداگانه مورد استفاده قرار می گرفتند، از جمله یک ژاکت مردانه مروارید دوزی شده ، یک کت ورزشی چرمی صورتی رنگ و یک ژاکت بلند مخصوص دوچرخه سواری به رنگ سبز که به شما ظاهری جاه طلبانه می دهد.

نمایش لباس های برند GIVENCHY

مجموعه ای از برند Givenchy که شامل کت های ورزشی بدون آستین بود ، اما در مقایسه با نمونه های برند ورساچه ، اندازه آنها کمی بزرگتر بود.

این لباس ها با رنگ های مشکی و صورتی کم رنگ پوشیده می شوند و بلندتر از کت های ورزشی هستند که تا بالای زانو می رسند.

کت های بدون آستین با شلوارهای هم رنگ و از یک نوع پارچه ست شده و حس کت و شلوار دو تکه ایجاد می کنند و در کل ظاهری چشمگیر دارند اما در نظر بعضی ها آنقدر پوشیدنی نیستند.

در نهایت ، ما باید به مجموعه های برند Jil Sander اشاره کنیم زیرا او کت های بدون آستین را به طرز چشمگیرتر و شخصی تری نشان می دهد.

ظاهرلباس های تولیدی این برند حتی از نظر اندازه بلند تر از لباس های برندGivenchy به نظر می رسد ، کت های بدون آستین در رنگ های مشکی ، آبی سرمه ای ، سفید و کرم در تولید شده و به معرض نمایش گذاشته شده است. این کت ها یا با شلوارک های باریک و یا شلوارهای معمولی ست شده اند و در زیر این کت ها ، پیراهن های آستین کوتاه یا آستین بلند پوشیده می شوند.

همانطور که احتمالاً می توانید تصور کنید ، استفاده از کت های بدون آستین با استقبال زیادی روبرو نشده است. بسیاری از منتقدان استدلال می کنند که ایده یک کت بدون آستین به تنهایی یک نقص است چون اگر هوا در بیرون به اندازه کافی سرد شود، می توان از کت و شلوار استفاده کرد، پس چرا هر مرد عاقلی ژاکت مردانه یا کت بدون آستین را انتخاب می کند؟

باید اعتراف کنم که قبل از تحقیق درباره این مقاله ، من در اردوگاهی بودم که معتقد است یک جلیقه بدون آستین لباس بیهوده ای است و احتمالاً فقط توسط مردی پوشیده می شود که احساس می کند باید “اسلحه اش” را به نمایش بگذارد. با این حال ، پس از بررسی بیشتر و دقیق تر مجموعه ورساچه ، برخی از لباس های دوخته شده کاملاً خوب به نظر می رسند. من از ترکیب کت بدون آستین با شلوار معمولی و یا شلوارک می آید.

من موافقم که پوشیدن چنین کتی بدون هیچ لباسی در زیر آن کمی زیاده روی است ، اما شاید اگر این کت ها را روی لباس های دیگر بپوشید ظاهر آن قابل پسند می شود. با توجه به این که آیا این کت ها ظاهری پوشیدنی دارند یا خیر ، سوالی است که هر کس نظر متفاوتی راجع به آن دارد. همانطور که مجله Shortlist می نویسد ، “کت بدون آستین مورد علاقه ترین لباس برای پوشیدن نیست” اما این واقعیت که بسیاری از طراحان این نوع کت و شلوار را در مجموعه خود به نمایش گذاشته اند، نشان می دهد که در واقع جایی برای آنها در مجموعه های لباس وجود دارد.

نه تنها این مسئله وجود دارد بلکه ما قبلاً چند مجموعه از کتاب کت های بدون آستین را در مجله FashionBeans مشاهده کرده ایم. اولین مجموعه احتمالاً در Kris Van Assche چاپ شده ، اما دومین در جدیدترین دفترچه راهنمای SS13 River River نشان داده شده است ، به این معنی که اگر یکی ازتولیدکنندگان لباس های خیابانی قبلاً این گرایش را دنبال کرده باشد ، دیگران نیز چنین خواهندکرد.

نمونه های فعلی

اینها قطعاً مدل هایی هستند که ما با آغاز فصل تابستان می توانیم آن ها را ببینیم ، بنابراین در حال حاضر تنها جایی که می توانیم نمونه هایی از این نوع لباس را پیدا کنیم ، بوتیک مد بالای برند LN-CC است.

حرف آخر در مورد ژاکت مردانه

پوشیدن کت بدون آستین با شلوار و شلوارک شامل دو نظریه متفاوت است و من نمی توانم نظر قطعی را در بین خوانندگان مجله FashionBeans که به دلیل سبک کلاسیک و جاودانه خود مشهور هستند ، خوب پیش ببرم.

اما شما در این مورد چه فکری می کنید؟ آیا این مظهر یک مد جدید است که به هیچ وجه از بین نمی رود و می توانید تولید آن را در فصل آینده به طور پیوسته در حال افزایش ببینید؟ مثل همیشه ، ما می خواهیم افکار و نظرات شما را بشنویم…

هم اکنون از همش اینجاست، دیدن کنید

منبع

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.