مدل موی Mila Kunis در مراسم اسکار 2022 درسی از فریندگی کلاسیک است.

Uploaded image

در اسکار 2022 آرایشگر Mila Kunis نحوه دستیابی به ظاهر الهام گرفته از هالیوود قدیمی را توضیح می دهد.

میلا همیشه با راه رفتن روی فرش قرمز ،آن را پر زرق و برق و حیرت‌انگیز می‌کند. و این دقیقاً همان کاری است که این بازیگر انسان‌دوست در مراسم اسکار 2022 انجام داد.

چاد وود که آرایشگر Kunis برای این شب بود، هنگام انتخاب مدل موهایش برای شب به حال و هوای قدیمی هالیوود رفته و به سبک لباس مجلسی صورتی کمربند دار زهیر مراد کوتور متمایل شده است.

وود به InStyle می‌گوید: «الهام‌بخش این ظاهر و سبک کلاسیک، درواقع دیدار و تقابل جلوه‌ی قدیمی هالیوود با صورت مدرن آن است، با قسمت صیقل یافته و براق بودن لطیف و نهایی آن که کار را تمام میکند.

برخلاف تصور، ایجاد امواج شل و حجیم در موها همانطور که در استایل و حالت موهای کونیس دیده می‌شود، برای اینکه ظاهری صاف و بدون وز باشد محدود به کار با اتو و فرکننده‌ی مو نمیشود،بلکه اجرای این استایل مو در واقع از حمام شروع می‌شود.

وود می‌گوید: «توصیه می‌کنم برای ایجاد این ظاهر با روش شستن و حالت‌دهنده موها با استفاده از شامپو محافظ موی بدون وزن Nexxus Ultralight Smooth Weightless و نرم‌کننده Nexxus Ultralight Smooth Weightless Protection Frizz، این ظاهر را در حمام ایجاد کنید. سپس، بااستفاده از یک کوکتل از اسپری Leave-In و کرم سِرُم از Frizz Defy کمپانی برند برای درخشندگی بیشتر و محافظت از مو در برابر ابزارهای داغ استفاده کنید و سپس یک مالش خیلی کم از مُوس در ریشه ها داشته باشید.

در زیر لینک ویدیویی را قرار داده ایم که در آن تصاویری از میلا کونیس به همراه اشتون کاچر است که با ظاهری مشابه در فرش قرمز ظاهر شدند:

وود پس از استفاده از سشوار ابزار Harry Josh Pro Tools و برس گرد حرارتی برای سشوار کشیدن موهای خود، موج ها را بخش به بخش با اتو فر کننده سرامیکی 3 در 1 کمپانی برند، ایجاد کرد. و بعد از اینکه اجازه داد تا موها خنک شوند، امواج را با برس بیرون میزند تا ظاهری نرم و درخشان داشته باشند. وود ظاهر موهارا با پوششی از اسپری موی Nexxus Weightless Hold Ultra Fine به پایان میرساند تا اطمینان حاصل کند که مانع بلند شدن امواج موها از فرش قرمز تا بعد از مهمانی می‌شود.

در حالی که کونیس با همسر اشتون کوچر نمادین‌ترین فرش قرمز را پیاده روی کرد، ولی برخلاف ظاهر، این فقط یک شب قرار ملاقات بسیار شیک نبود. این بازیگر در حال اهدای جایزه است و انتظار می‌رود که وقتی روی صحنه قرار میگیرد، در رابطه با تهاجم روسیه به اوکراین و به ویژه بحران انسانی در کشور مادری خود، آگاه‌سازی کند. جالب است بدانید که در چند هفته گذشته، این زوج بیش از 30 میلیون دلار کمک برای کشور جمع آوری کرده اند.

فرش قرمز جوایز اسکار 2022 اولین حضور طولانی مدت این زوج اسکار است.

لینک مقاله منبع: instyle

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.