اوپو OPPO قاب خنک کننده Ice-Skin را برای مدل Find X5 Pro توسعه می دهد.

OPPO Find X3 Pro 2021

اوپو OPPO

Find X5 Pro بهترین تولید OPPO برای سال 2022 است. در مورد پردازنده‌های Snapdragon 8 Gen 1 (و Dimensity 9000) ویژگی های زیادی گفته شده است که دارای جدیدترین نوع قاب برای دستگاه است که دارای یک روش خنک‌کننده کاملاً جدیدی است. که از بهترین مواد برای مدیریت دمای گوشی هوشمند ساخته و طراحی شده است.

OPPO Find X3 Pro 2021 را می توان با ظاهر بسیار مشابه X5 Pro یافت. در اکثر بازارهایی که در آن جدیدتر گوشی هوشمند به فروش می رسد، مجددا به سراغ Snapdragon 8 Gen 1 رفته است. این دستگاه مانند بسیاری از مدل هایی که همزمان وارد بازار شده اند با مواد خنک کننده و تکنیک های پردازشگر قدرتمند همراه است.

حتی با وجود این سیستم‌های مدیریت حرارتی چندلایه، این روزها نادیده گرفتن پتانسیل تولید گرما از جدیدترین تلفن همراه پیشرفته‌تر و سخت‌تر شده است. این ممکن است با اعلام OPPO در مورد قاب جدید Ice-Skin ساخته شده برای Find X5 Pro مرتبط باشد.

الگوی لبه های نازک و نوار مانند این لوازم جانبی باعث می شود که گوشی سازگار آن در هنگام نصب بسیار شبیه به یک نماینده از یک برند باشد. این دستگاه با جذب رطوبت از هوای اطراف خود از طریق هیدروژل یکپارچه خود که به طور سفارشی در نتیجه تحقیقات انجام شده در دانشگاه ووهان ساخته شده است، کار می کند.

و اینگونه طراحی شده است تا گرما را از طریق تبخیر آزاد کند، سپس رطوبت بیشتری را دوباره جذب کند تا یک چرخه ایده آل خنک کننده برای مدل جدید ادامه داشته باشد. OPPO ادعا می کند که می تواند گوشی را تا 3 درجه سانتی گراد خنک نگه دارد. OEM در حال حاضر آن را با پیش خریدهای Find X5 Pro (و نسخه Dimensity آن) از طریق فروشگاه اینترنتی چینی خود در حال حاضر دنبال می کند.

notebookcheck

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.