آیا دوست دارید با زیورآلات جدید و روند تولیدشان آشنا شوید؟

زیور آلات

خلاصه مقاله: ساخت زیورآلات خاص نیاز به مهارت و طراحی قوی دارد و هدف مهم ترین قسمت این تولید است.

طراحی WANDERLUST

چگونه و چرا مجموعه مسافر را طراحی کردیم.

فصل 1 – الهام گرفتن

خواستن چیزی که نمی توانیم داشته باشیم طبیعی است مانند نگاه کردن به یک میدان و با دانستن این که نمی توانید از آن عبور کنید. بیش از یک سال قرنطینه، همه ما را پر از حسی کرده است که همسایگان آلمانی ما آن را « fernweh, » می‌نامند که به معنی دلتنگی برای دوردست‌ها یا بیماری دوری است. گاهی به عنوان هوس گردش کردن ترجمه می‌شود، که کاملاً این درد دلتنگی را تسکین نمی دهد.

ما عاشق کاوشگری هستیم مهم نیست که چقدر ریشه هایمان را در یک مکان محکم کاشته باشیم، همیشه صدایی ما را به ماجراجویی فرا می خواند. به همین دلیل ما سفر می کنیم و این صدا چیزی است که الهام بخش تیم Trendhim برای طراحی مجموعه مسافر است.

فصل 2 – قلم و کاغذ

به عنوان طراح این مجموعه، ما تصمیم گرفتیم مواردی را طراحی کنیم که از آزادی و کاوش کردن صحبت کند. مدادها و دفترچه های نقاشی مان را برداشتیم و مشغول کار شدیم.

مهم ترین نمادهای سفر، قطب نما و نقشه هستند و به طبیعت گردها امکان ترکیب های طرح های جالب و مکمل را فراهم می کند.

این عبارت که می‌گوید: «آزاد مانند یک پرنده» باش جوهره روح مسافر را به تصویر می‌کشد. تیم Trendhim این آویز بال را برای نشان دادن این آرزوی آزادی طراحی کرد. بسیاری دیگر در دست ساخت هستند که همگی الهام گرفته از میراث کوچ نشینی و تمایل ما به تجربه جهان هستند.

فصل 3 – بعد 3

پس از تکمیل طراحی زیورآلات روی کاغذ، تیم Trendhim آنها را به طراحی سه بعدی تبدیل می کند. گاهی اوقات، آنچه در یک طرح ساده به نظر می رسد به آسانی درفضای سه بعدی درست نمی شود و اگر به صورت طرح سه بعدی درنیاید،مجبوریم برخی از آنها را حذف کنیم، اما طرح های قوی تر باقی می مانند.

ما مدل‌های آماده را برای بررسی دقیق‌تر برای چاپ سه بعدی می فرستیم. باز هم، طرح هایی که در فضای سه بعدی درست هستند ممکن است در زندگی واقعی نشود آنها را درست کرد. این فرآیند به ما امکان می دهد لینک های ضعیف و جزئیات نادرست یا نقص های طراحی را شناسایی کنیم. به عنوان مثال، وقتی طرح یکی از دستبندهای خود را چاپ کردیم، متوجه شدیم که گیره ضامن خیلی کوچک است.

شناسایی این مسائل از طریق یک بازبینی مجدد از قرار داده شدن زیورآلات معیوب در بسته شما جلوگیری می کند.

فصل 4 – بررسی واقعیت

نمونه های تهیه شده توسط ما می توانند متفاوت از طرح های چاپ شده سه بعدی به نظر برسند. درخشش فلزی می تواند جزئیات را از بین ببرد یا عیوب را برجسته کند. این یک فرآیند تکراری دیگر است و ما اغلب قبل از اینکه همه جزئیات را روی کارمان پیاده کنیم، چندین نمونه را بازبینی می کنیم.

ما اکنون روی دوام فولاد و آبکاری آن تمرکز کرده‌ایم و مطمئن می‌شویم که برای سبک زندگی یک مرد فعال که دائما سفر می کند، آماده است. آزمایش هایی بر روی پیوندهای اجزای آنها برای اطمینان از مقاومت در برابر هر چیزی انجام می شود و قابلیت ساییده شدن هم آزمایش می شود، بنابراین هرگز مجبور نیستید قبل از پریدن در آب آن را از خود جدا کنید.

کلام آخر: ما تمام تلاشمان را به کار می بریم تا زیبایی را به شما هدیه بدهیم.

هم اکنون از سایت همش اینجاست ، دیدن کنید

منبع

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.