مدل های مختلف لباس برای آقایان

لباس

خلاصه مقاله: برای خوب لباس پوشیدن و جذاب بودن باید بدانید که چه لباسهایی مناسب استایل شما هستند و از چه نوع لباسی، در چه مکان و مناسبتی باید استفاده کنید

اشتباهات رایج در لباس پوشیدن را با مطالعه این مقاله متوجه می شوید

هر کسی علاقه دارد تا همیشه شیک پوش باشد پس سعی کنید در لباس پوشیدنتان دقت کنید و اشتباهات رایجی که در این مورد وجود دارد را مرتکب نشوید.

صنایع مرتبط با مد کوشش می کنند تا تولیدات خود را به بازار عرضه کرده تا ببینند چه برندهایی می توانند در این صنعت موفق تر باشند و مسلما برندی در این بازار این پیشرفت می کند که تولیدات برتری را ارائه دهد که مطابق مد روز است.

اما هر برند، تولیدات خاصی دارد بعضی از برندها پیراهن های مدل قدیمی ، لباس های بلند و سایز بزرگ و کت های چهار شانه ای تولید می کنند که ظاهر خوبی به شما نمی دهد. پس درست انتخاب کنید و از پوشیدن لباس های مدل قدیمی و یا لباسی که با اندام شما متناسب نیست خودداری کنید.

برند کوردوروی CORDUROY

این برند با معرفی ژاکت و شلوارهای مخملی باکیفیت ، سعی دارد تا شما را از اشتباهات رایج در مورد لباس آگاه کند.

اولی آرنولد ، مدیر یک برند در e-tailer آنلاین است. او تأیید می کند: در این فصل، طراحی های جدید برند ها یی مانند APC ، Cav Empt و Acne Studios در مجموعه لباس هایشان از کیفیت بالایی برخوردار است. زیرا این برند ها تلاش کرده اند از تولید پیراهن مدل قدیمی ، لباس های بلند و سایز بزرگ اجتناب کنند.

آرنولد اضافه می کند: پیراهن مدل قدیمی می تواند ظاهر شما را پیر نشان دهد، بنابراین بهتراست که مطمئن شوید نوع دوخت و سبک آن مدرن است. “نه مدل اشرافی قرن 18”

پوشیدن یک لباس ساده با طرح های جدید، بهترین راه برای بدست آوردن یک ظاهر خوب است در این میان رنگ لباس انتخابی شما نیز مهم است. بهترین انتخاب برای این فصل ژاکت مخملی قرمز یا برنزه است که با انواع شلوار جین و یک تی شرت سفید ست می شود.

لباس هایی که شما را چهارشانه نشان می دهند

پوشیدن لباس های چهارشانه اشتباه رایجی است که امروزه نوجوانان مرتکب می شوند. بلند یا کوتاه مسئله این است که لباس های چهارشانه برای همه مناسب نیستند ولی حداقل مدل کوتاه این نوع لباس بهتر است.

اگر تمایل دارید که چهارشانه به نظر برسید، برندهایی مانند Balenciaga ، Maison Martin Margiela و Dries van Noten کت های چهارشانه ای را تولید کرده اند که شما می توانید آنها را به صورت معمولی با تی شرت و شلوار جین بپوشید و به ظاهری زیبا و ساده برسید.

هم اکنون در همش اینجاست، خرید کنید.

لباس های سایز بزرگ با کفش های کتانی سفید

مسلماً ما نمی توانیم تصور کنیم که کفش های کتانی سفید دیگر تولید نشوند ، اما با تولید مجدد در دهه نود ، کسانی مانند جری سینفلد بیشتر از استن اسمیت ورزشکار از کفش های کتانی استفاده می کنند. کفش های کتانی سفید برای هر شخصی مناسب است.

می توانید با شلوارهای باریک، مدل های مختلف کتانی را ست کنید اما پوشیدن شلوارهای بلند و لباس های سایز بزرگ یک اشتباه رایج است. سعی کنید شلوار شما روی کفش کتانی نیفتد.

شما احتمالاً می خواهید قدم های بلندتری بردارید بلندی شلوار روی کفش شما را اذیت می کند.

پیراهن های آستین کوتاه

پیراهن آستین کوتاه در بهترین حالت در یک گروه معمولی از لباس ها قرار دارد ولی این پیراهن ها می تواند برای هر شخصی مناسب باشد اما اندازه کوتاهی آستین باید متناسب باشد. شما می توانید پیراهن طرح یقه کوبایی را با پارچه ای سبک دوخنه شده است را با کت چهارشانه ، ست کنید.

اگرچه پیراهن آستین کوتاه برای پوشیدن در خانه یا در تعطیلات بهتر است اما می توانید از آن در مکان های رسمی هم استفاده کنید. آن را با یک شلوار مناسب و همراه با کفش penny loafers بپوشید.

به خاطر داشته باشید که این نوع ست کردن می تواند شما را از اشتباهات رایج دور کند. این نوع پوشش مناسب هوای معتدل است و برای شما راحتی و لذت را به ارمغان می آورد .

طرح های لباس های بافتنی SEVENTIES KNITWEAR

تولیداتی با مدل های قدیمی صرفا برای دیده شدن در اینستاگرام خوب هستند. امروزه طراحان در تلاشند تا طرح گل های شاداب و گرافیک های الهام گرفته از جهان در تمام مجموعه هایشان وجو د داشته باشد. لباس های مناسب این فصل مانند لباس های بافتنی ، پیراهن های ضخیم هستند.

یک بافتنی با طرح گرافیکی رنگ روشن یا کم رنگ را با پیراهن رنگی یا پیراهن سفید و شلوار جین یا شلوار های ساده دیگری ست کنید. می توانید از کت های بلند و کوتاه هم روی بافتنی استفاده کنید.

لباس های جین و طرز پوشیدن این نوع لباس

هشدارهایی برای شستشوی لباس های جین وجود دارد که برای این نوع لباس باید با دقت انجام شود. قانون سنگ شوی این است که سایه های مربوط به نیمه بالایی و پایینی شلوار شما که موقع سنگ شوی شدن به وجود می آید باید به اندازه کافی متفاوت باشد و به نظر نرسد که دو تکه پوشیده اید. شما باید پوشش خود را با شلوار جین آبی تیره و ژاکت با پیراهن روشن تر ست کنید.

به طور کلی ، پوشیدن کفش تیره با شلوار جین ایده خوبی است . می توانید شلوار جین سفید با کت آبی را هم با هم بپوشید. با ترکیب رنگ ها در پوشش خود یک راه مطمئن برای جلوگیری از یکنواختی ایجاد کنید: می توانید شلوار جین سیاه یا خاکستری با کت یا پیراهن آبی را امتحان کنید.

همچنین با پوشیدن جین مشکی هیچ اشتباهی برای شما پیش نمی آید چون با هر رنگ دیگری ست می شود.

جوراب سفید

قبلاً پوشیدن جوراب سفید یکی از اصول اشتباه در پوشش لباس مردانه بود و گفته می شد باید بدون جوراب سفید باشید به جز در ورزشگاه. اما امروزه هیچ چیز آنقدر قطعی نیست که بتواند یک گرایش را زیر سوال ببرد. این واقعیت وجود دارد که اسکیت بورد و اکثر لباس های ورزشی در حال حاضر سفید هستند.

جوراب های سفید یک لباس ضروری برای اسکیت هستند ، بنابراین اسکیت بازها می توانند با شلوار جین یا شلوارک ست کنند. اگر یک شستشوی درست با آب گرم داشته باشید ، جوراب های سفید شما همیشه تمیز و سفید باقی خواهند ماند.

هر چند در هر زمان و مکانی، می توانید جوراب سفید بپوشید ولی در شرایط رسمی یا با هر نوع کفش جوراب سفید نپوشید این یکی از اشتباهات رایج در پوشش است.

حرف آخر

قبل از خرید لباس و حتی قبل از پوشیدن لباستان نکات مهمی وجود دارد اگر شما تمایل دارید خوب به نظر برسید و هزینه ای که برای لباس می کنید مطابق میل شما باشد. پس این نکات را مطالعه کنید و به آن ها عمل کنید.

هم اکنون از همش اینجاست، خرید کنید

منبع fashionbeans

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در مجله برچسب خورده با ،

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.